Loading

لطفا کمی صبر کنید

×

درباره تخفیف آپ

تاریخچه تخفیف آپ

تخفیف آپ یکی از زیر مجموعه های تجاری توسعه بازار مارلیک است که تحت عنوان شرکت مسئولیت محدود و با شماره ثبت 20770، به مدیریت عاملی آقای علی رضائی فعالیت خود را از سال 1397آغاز نمود. حوزۀ فعالیت تخفیف آپ ، ارائه خدمات و محصولات شرکت های تجاری تراز اول بصورت آنلاین، روی وب آدرس takhfifup.com است.

هدف تخفیف آپ

تخفیف آپ درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، تخفیف آپ متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است. تخفیف آپ با تمرکز بر روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

مزایای تخفیف آپ

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت تخفیف آپ قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های 40 تا 99 درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند.

پرداخت انلاین

قابلیت پرداخت آنلاین توسط کارتهای شتاب برای هر تخفیف آپ

تضمین کیفیت خدمات

بررسی کیفیت خدمات و کالاها توسط کارشناسان مربوطه

تخیف های ویژه

ارایه تخفیف‌های باورنکردنی و خاص در تمام ایام سال

پشتیبانی 24 ساعته

24 ساعته 7روز هفته پشتیبانی تخفیف آپ کنار شماست

Some text some message..